Hakkımızda

Kurbix.com, giyim ve fantazi ürünlerinin toptan&perakende satışlarının yapıldığı platformdur. Amacımız özellikle toptan alımlarda sıkıntı yaşayan küçük işletmelerin ve stok tutmak istemeyen sanal mağazaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve toptan ticareti sizin için kolaylaştırmaktır.
 
Online satış yapan bayiiler her hangi bir alt sınır olmaksızın sipariş verebilir. Kurbix.com bayileri sadece satılan ürünleri alacakları için stok tutmaları gerekmez. Bu sayede satışlarını ve karlılıklarını arttırırlar. Kurbix.com sitesinde yeralan dilediğiniz ürünü satışlarınıza dahil ettikten sonra talep geldikçe satın alabilirsiniz. Online stok ve fiyat takibi yapabildiğiniz için yok satma riskinizde minimuma inmiş olmaktadır.
 
Mağaza/Butik sahipleri ise çok makul alt limit ile üye olur olmaz sipariş verebilirler. Sipariş alt limiti her 6 ayda bir güncellenir.
 
Sizde bayimiz olmak isterseniz üye kaydınızı yaptıktan sonra lütfen "Hesabım" ekranından Bayi Müracaatınızı yapın. Bayii müracaatı öncesinde sık sorulan sorular bölümünü okumanızı öneririz. Online satış yapmak için yapılan müracaatlar incelendiğinden yaklaşık 1-2 iş günü içerinde onaylanır. Mağaza/Butik olarak kayıt yaptığınızda ise hemen sipariş verebilirsiniz.

 
Kimler Bayii Olabilir?
 
Diğer üretici ve ithalatçı firmalar gibi önünüze ağır şart ve koşullar getirmiyoruz. Bizim ürünlerimizi satabilecek yeteneğe sahip herkes bayii olabilir. Kısaca aşağıdaki gibi listelenebilir;

 
- Online sanal mağazalar

- Butik ve mağazalar

- Online Pazaryerlerinde satış yapanlar